Před rokem pomáhali členové jednotky SDH Petrov nad Desnou pomáhali zlikvidovat sršně na I. budově.

Letos na jaře hasiči z různých jednotek a sborů rozdělovali a přiváželi do střediska ochranné prostředky pro boj s koronavirem.

A včera se podílely na společné pomoci středisku hned tři jednotky HZS. Potřebovali jsme zajistit bezpečný a nekontaminovaný prostor, kde by mohly najít zázemí při celodenních směnách pracovnice naší prádelny. V akci, kterou lze popsat téměř jako "kulový blesk", nám členové jednotky HZS z Hlučína přivezli mobilní kontejner, HZS z Jeseníku vyslal jeřáb, pomocí kterého byl kontejner umístěn blízko hlavního vstupu do prádelny. Koordinace akce se ujali členové HZS ze Šumperka.

Za nás za všechny posíláme velký dík!