Slavnost k přivítání léta 2017

30. června 2017
Slavnost k přivítání léta 2017
30. června 2017 - Slavnost k přivítání léta 2017

Před příchodem letního slunovratu jsme se v pobytových seniorských službách rozhodli přivítat léto se vší parádou - zpěvem, tancem a hlavně vesele a společně. Čtvrteční odpoledne 15. června vyšlo ideálně - letní počasí, krásně prostřené a nazdobené stoly, lákavé moučníky, svěží nápoje, perfektní hudební produkce pana Slavíčka se zpěvačkou paní Strakovou, svižné vystoupení dětí z kroužku zumby pod vedením Šárky Elsnerové a ladné vystoupení tanečního páru dětského společenského tance pod záštitou taneční školy Next... A také TOMBOLA... Tak bohatá a pestrá, že způsobila u všech účastníků nefalšovaný údiv. Ujišťujeme vás, že se dostalo opravdu na všechny přítomné seniorky a seniory!

Děkujeme uvedeným sdružením a firmám, jejichž velkorysé dary do tomboly udělaly radost šesti desítkám seniorek a seniorů:

Čokoládovna Troubelice

Dobrotety ze Šumperka a okolí

Firma KREMO, Olga Gřundělová

Maminky ze Šumperka a okolí

Květinové dekorace a květinářství Kotraš  Ondřej s.r.o.

Lenka Sedláčková Straková – DORTY

Pivovar Litovel a.s.