VEDOUCÍ OŠETŘOVATELSKÉHO ÚSEKU

Diakonie ČCE – středisko v Sobotíně již téměř třicet let poskytuje sociální služby seniorům i mladým lidem. Společně hledáme cestu, jak jim v jejich situaci pomoci.

Hledáme vedoucí ošetřovatelského úseku.

Náplň práce:

  • organizace a koordinace činnosti nelékařských zdravotnických pracovníků a zabezpečení mezioborové spolupráce v rámci organizace
  • řízení a plánování personální práce na ošetřovatelském úseku
  • aktualizace a vytváření ošetřovatelských standardů, stanovení ošetřovatelských postupů a metod s ohledem na specifika odbornosti 913
  • komunikace a koordinace spolupráce s ošetřujícími lékaři, zdravotními pojišťovnami, KHS
  • administrativa spojená se zdravotní péčí
  • kontrola realizace ošetřovatelských postupů a vedení zdravotnické dokumentace
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů

Očekáváme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra dle §5 zák. č. 96/2004 Sb., v platném znění
  • specializace ve zdravotnictví
  • nejméně 5 let praxe ve zdravotnictví, zkušenosti v oblasti poskytování zdravotně – sociální péče vítány
  • zkušenost s vedením týmu nelékařských zdravotnických pracovníků výhodou
  • zodpovědnost, dobré komunikační dovednosti, organizační a manažerské schopnosti, znalost práce na PC
  • proaktivní přístup k péči, schopnost samostatné i týmové práce
  • sdílení hodnot organizace: péče zaměřená na člověka a respekt k jeho přáním, moderní přístupy k péči, profesionalita
  • připravenost zastoupit v nezbytných případech zdravotní sestru u lůžka
  • morální, občanskou bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Nabízíme:

  • nástup možný k 1. 11. 2021
  • práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
  • pružnou pracovní dobu
  • podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace
  • notebook a mobilní telefon k dispozici
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost zajištění ubytování
  • možnost využít zvýhodněné ubytování při návštěvě Prahy
  • možnost využít ubytovací a stravovací služby v rekreačním zařízení Sola Gratia (Bystřice pod Hostýnem)
  • nástupní mzda 38.100 Kč

Pro doplňující informace kontaktujte prosím Mgr. Pavlínu Maturovou, tel. 732 209 408. Profesní životopis v elektronické podobě zašlete prosím na adresu maturova@diakoniecce-sobotin.cz