Diakonie ČCE – středisko v Sobotíně se již více než třicet let specializuje na poskytování sociálních služeb seniorům. Hledáme cesty, jak jim v jejich situaci pomoci.

Pro sociálně-zdravotní tým hledáme

všeobecnou sestru do jednosměnného provozu

Náplň práce:

  • základní ošetřovatelská péče u klientů na základě indikace ošetřujícího lékaře
  • administrativa spojená se zdravotní péčí - vedení ošetřovatelské dokumentace, realizace ošetřovatelských úkonů, práce v informačním systému organizace
  • komunikace s ošetřujícími lékaři klientů
  • řešení situací souvisejících se změnou zdravotního stavu klientů

Očekáváme:

  • kvalifikační vzdělání v oboru všeobecná sestra a zdravotní způsobilost a bezúhonnost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., v platném znění
  • ochotu k aktivnímu podílení se na vytváření nového způsobu práce se seniory a seniory s projevy demence
  • ochotu k dalšímu odbornému vzdělávání, zájem o zvýšení kvalifikace vítán
  • praxe u lůžka výhodou

Nabízíme:

  • nástup možný ihned nebo dle dohody
  • práci na plný úvazek
  • pracovní poměr na dobu určitou (zástup za RD)
  • jednosměnný provoz
  • podporu profesního růstu a zvyšování kvalifikace
  • dotované stravování
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost využít zvýhodněné ubytování při návštěvě Prahy
  • mzdové ohodnocení 35.840 Kč

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pro doplňující informace kontaktujte prosím ředitele střediska Mgr. Jana Hofschneidera, MBA, tel. 731 624 204. Profesní životopis v elektronické podobě zašlete prosím na adresu sobotin@diakoniecce-sobotin.cz.