Velmi si vážíme všech, kteří nelitovali času a vyjádřili nám podporu. Jejich slova jsou pro nás vzpruhou, poskytují nám vědomí, že svou práci děláme dobře.


 

Únor 2022

Vážená paní Lahrová,

velmi děkuji Vám osobně a celému týmu Diakonie v Sobotíně za maximální péči o mého nemocného a stárnoucího tátu. Vždy když jsme ho já nebo kdokoliv z naší rodiny navštívili, byl hezky upraven a nic mu, v rámci možností, nechybělo. Také jsme se u vás vždy setkali s přátelským a ochotným přístupem ve všem co jsme v souvislosti s pobytem táty u vás potřebovali zajistit.

Upřímně děkuji za sebe, tátovu manželku  a celou naši rodinu a přeji hodně štěstí a radosti z práce a pomoci vaší Diakonie v Sobotíně.

S přátelským pozdravem

Ing. Petr Partsch


 

Leden 2022

Dobrý den,

ráda bych poděkovala vašemu týmu osobní asistence, který pečuje o mého otce.

Otec již není zrovna v dobré psychické kondici a občas i ta fyzická pokulhává. Ale když přijedou pracovnice z osobní asistence, otec vždy významně pookřeje, s chutí komunikuje a užívá si nabízené aktivizační činnosti. Není snadné zabavit seniora. Je to náročná práce, vyžadující velkou míru empatie a stejně tak odolnosti proti stresu. Vaše kolegyně mají skutečně profesionální přístup a jsou jedním slovem naprosto úžasné, jak paní Klimešová, paní Grmolenská, paní Soudková, nebo paní Dorňáková. Obdivuji je a mám k nim velký respekt.

Myslím, že můžete být skutečně hrdí, že máte takové dámy ve svém týmu.

Eva Emini


 

Prosinec 2021

Děkuji za vzornou péči o maminku v jejím ne lehkém zdravotním stavu. Děkuji za vstřícný přístup. Děkuji za čistotu ve které udržujete maminku i celou budovu. Tyto díky patří Vám, všem pečovatelkám i uklízečkám, sestřičkám, paní vedoucí. 

Do Nového roku přeji osobní pohodu a hlavně zdravíčko, Jaroslav Šoukal.


 

Červen 2021

Již více než 2 roky se v domově se zvláštním režimem staráte o moji maminku a sestru, paní D. Ch. Dovolte nám, abychom Vám všem, kteří v tomto domově pracujete, ze srdce a hluboce poděkovaly. Za všechno, co děláte pro ni, ale i pro nás - její rodinu. 

Stále je nám to moc líto, co se může stát s blízkým člověkem, který je celý život aktivní, plný síly, elánu, rád pracuje, cestuje, má radost ze života, a kterého máte ráda. Na druhou stranu jsme ale velmi rádi, že se o maminku staráte v Diakonii Sobotín, protože jsme moc spokojeni s Vaší péči, rádi jezdíme na návštěvy za maminkou, setkáváme se se sestřičkami a vždy je u Vás milá a pozitivní atmosféra a maminka je čistá a voňavá a je svěřena do těch nejlepších rukou.

Prosím, předejte toto poděkování všem Vašim báječným sestřičkám a personálu, lékařům a taky sociálním pracovnicím. Buďte spokojené, a ať se Vám všem daří v osobním a pracovním životě.

S úctou Daniela Burianová a Dobroslava Jandlová.


 

Duben 2019

Dobrý den.

Ještě jednou děkuji za příkladnou péči o maminku, za profesionální poskytnutí služeb, spojených s touto péčí a především za lidský a ohleduplný přístup všech zaměstnanců Diakonie ČCE v Sobotíně.

S pozdravem, Břetislav Plachý.


 

Březen 2019

Vážený pane řediteli,

v prosinci 2017 se stala obyvatelkou Diakonie Sobotín moje maminka. Více než dva roky prožila na odlehčovací službě. Nemoc si vyžádala svoji daň. Maminka, bohužel, na začátku března 2019 ve svém lůžku vydechla naposledy.

Chtěla bych touto cestou vyjádřit poděkování všem, kteří se o maminku starali, zejména kolektivu pečovatelek, které se postaraly o to, aby maminka i přes zhoršující se zdravotní stav prožila tyto dva roky důstojně a s veškerou možnou péčí.

Na maminku s láskou vzpomínám a pokud někdo z mého okolí bude služby Diakonie potřebovat, určitě budu doporučovat.

S pozdravem S. K., dcera


 

Březen 2019

Dobrý den paní Lahrová,

chtěla bych poděkovat Vám i všem zaměstnancům domova za dvouletou péči o maminku. Opravdu moc děkuji a obdivuji Vás všechny za práci, kterou děláte. Já osobně bych takovou práci nezvládala.

Přeji Vám všem hodně úspěchů jak pracovních, tak osobních.

Vždy jsem a budu domov důchodců v Sobotíně chválit za to, jak se o klienty dobře staráte.

Pěkný den

Jirásková Vlasta


 

Prosinec 2018

Náhodou jsem se zastavila na Vaší předvánoční akci v parčíku u budovy Diakonie v Sobotíně a byla jsem překvapena nádherným prostředím, které jste připravili pro uvítání návštěvníků. Sníh umocnil dojem a především svépomocně vyrobené lampičky, které lemovaly cestičku k mladým "muzikantům", hrajícím koledy, a pracovníkům, kteří nabízeli zákusky, čaj a punč.

Věřím, že příští rok nás přijde určitě víc, pozvu všechny mé kamarádky turistky. Budu ráda, když se příště budu moci na podobné akci zapojit i do Ježíškových vnoučat k osobnímu předání dárečku pro některého z Vašich klientů.

Ať se Vám všem daří v tak záslužné práci.

S pozdravem RNDr. Věra Vladařová


 

Říjen 2018

Vážení,

chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu budovy č. 3 za velmi vstřícné a empatické jednání. Po celou dobu, kterou byl u vás náš bratr, bylo o něj vzorně postaráno.      

Prosím o vyřízení poděkování všem pracovníkům a přeji moc pohody a klidu ve vaší velmi náročné práci.

Děkuji za celou rodinu, H. E.